205543-2017 - ÄndringSverige-Alingsås: Motorfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fyrfacks sopbil.
Referensnummer: 2017.188/081 TN
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av fyrfacks-sopbil för ÅVC Bälinge i Alingsås kommun.