2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsövervakning område Öst och Väst
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett åtagande för parkeringsövervakningstjänster inom Stockholms stad. Upphandlingen är uppdelad i två anbudsområden, Väst respektive Öst.
Intern identifierare: T2023-02937
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
Ytterligare klassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster, 79710000 Säkerhetstjänster, 79714000 Övervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Parkeringsövervakning område Öst och Väst