205611-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Undersöknings- och säkerhetstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ordningsvaktstjänster
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtal avseende ordningsvaktstjänster som ska bidra till ökad trygghet i kollektivtrafiken i Stockholms län.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ordningsvaktstjänster som ska bidra till ökad trygghet i kollektivtrafiken i Stockholms län.