205690-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Programvara för ritning och bildbehandling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lösning för administration av visuell information 2020
Referensnummer: 009173-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48320000 Programvara för ritning och bildbehandling
II.1.4.
Kort beskrivning
En lösning för att centralt skapa och administrera vyer för distribution av information från olika källor till flera målgrupper och terminaler.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen