2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontorsservicetjänster
Beskrivning: Kontorsservice
Intern identifierare: SSM2023-7691
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 79500000 Kontorshjälp, 79990000 Diverse företagstjänster, 90911300 Fönsterputsning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: lokalvård och vaktmästeritjänster
Intern identifierare: Kontorsservicetjänster