205812-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Transportbilar skåp L2H2, ca 5 st, diesel/HVO
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransportbilar skåp L2H2, ca 5 st, diesel/HVO
BeskrivningSäffle kommun har för avsikt att upphandla 3st transportbilar skåp L2H2, (Rörbilar) samt option på 2 st, som kommer användas av VA-enheten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123748:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
Optioner
Beskrivning av alternativen2st