- Identifiera industriella kunder som har stor påverkan på VA SYDs VA-system
- Dialog med fem kunder samt provtagning av deras utgående avloppsvatten
- Designa förslag på processlösningar samt ta fram kostnadsuppskattning för dessa
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall, 90713000 Miljörådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Följande leveranser ingår i projektet: