See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Personbilar till Botkyrkabyggen
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av 8 st eldrivna personbilar. 2st fordon ska levereras senast 2026-05-20 och resterande 6st senast:2026-08-20
Intern identifierare: 26/110
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: x
Intern identifierare: 1869009-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1) (1)
Intern identifierare: 1869010-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Intern identifierare: 1869011-2