2. Förfarande
Förfarande
Titel: Markskötsel- och snöröjning
Beskrivning: Upphandlingen avser behov av markskötsel- och snöröjning för fastigheter inom Specialfastigheters fastighetsbestånd.
Intern identifierare: SPF2026-022
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: KV Tidaholm & SIS Gudhem
Beskrivning: Mark- och snöskötsel
Intern identifierare: KV Tidaholm & SIS Gudhem
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: SIS Långanäs
Beskrivning: mark- och snöskötsel
Intern identifierare: SIS Långanäs
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: SIS Folåsa
Intern identifierare: SIS Folåsa
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: SIS Fortunagården
Intern identifierare: SIS Fortunagården
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: KV Brättegården, SIS Ljungbacken och SIS Brinkeberg
Beskrivning: Markskötsel- och snöröjning Information om Brättegården - Robotgräsklippare hanterar hela ytan avseende bruksgräsmatta i dagsläget. Gräsklippning av ytan ska därmed inte ingå i entreprenaden.
Intern identifierare: KV Brättegården, SIS Ljungbacken och SIS Brinkeberg