205945-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Stöd för tidshantering i förskola och skola
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStöd för tidshantering i förskola och skola
BeskrivningSystemstöd för tidshantering i förskola och skola i Lunds kommun.
Föregående meddelande141627-2023
Intern identifierareKS 2023/0245
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare1233121
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerella krav (1)
Intern identifierare1233394
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelStöd för tidshantering i förskola och skola 2
Intern identifierare1233395