20596-2026 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Mottagning och behandling av restavfall i Ludvika och Smedjebackens kommuner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMottagning och behandling av restavfall i Ludvika och Smedjebackens kommuner
BeskrivningWessmanBarken Vatten & Återvinning AB bjuder in till anbudslämnande för deltagande i upphandling av omhändertagande av restavfall från hushåll och energiåtervinningsavfall från återvinningscentraler (ÅVC) i Ludvika och Smedjebackens kommuner.
Intern identifierare2025/113
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000