Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 03220000 Grönsaker, frukt och nötter, 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter, 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter, 15500000 Mejeriprodukter, 15811100 Bröd, 15894700 Charkuterivaror, 33700000 Hygienartiklar
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde