206164-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Smycken, klockor o. d. – 25-års gåva
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel25-års gåva
BeskrivningRegion Värmland avser göra en upphandling gällande minnesgåvor till de i regionen som varit anställda i 25 år.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18500000 Smycken, klockor o. d.
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGuldur
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96233:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser, 18520000 Ur, 18510000 Smycken och liknande artiklar, 92311000 Konstverk
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPresentkort Smycken
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96233:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKristall-/glasföremål
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96233:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelPresentkort Cykel
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96233:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelPresentkort Värmländskt hantverk och konst
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96233:Lot:5