See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringstjänster - chefsrekrytering och rekrytering av nyckelpersoner
Beskrivning: Upphandling av rekryteringsstöd vid rekrytering av chefer och andra nyckelfunktioner.
Intern identifierare: 2.3.2-05864/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000