206210-2019 - ÄndringSverige-VÄNERSBORG: Frysar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lågtemperaturfrysar Labfrysar Labkylar
Referensnummer: RS 2018-06697
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39711120 Frysar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Lågtemperaturfrysar, Labkyl/frys samt medicinkylskåp.
Upphandling görs för Lab.