See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Aktivt kol
Beskrivning: Jönköping Energi AB inbjuder till anbudsgivning avseende aktivt kol för rökgasrening vid drift av avfallseldad fjärrvärmeproduktion.
Föregående meddelande: 3604-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86643:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24954000 Aktivt kol