206231-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Installation av maskiner och utrustning – Vitvaruinstallationer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVitvaruinstallationer
BeskrivningVitvaruinstallationer
Intern identifierareFB 2024/180
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51500000 Installation av maskiner och utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten, 45331230 Installation av kylutrustning, 51110000 Installation av elektrisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningRamavtal för vitvaruinstallationer
Intern identifierareVitvaruinstallationer