206253-2025 - Resultat
Sverige – Skyltar – Leverans av topptavlor med fästen, namnskyltar till väderskydd och pendelparkeringsskyltar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLeverans av topptavlor med fästen, namnskyltar till väderskydd och pendelparkeringsskyltar
BeskrivningUpphandlingen omfattar köp och leverans av topptavlor, fästen, namnskyltar till väderskydd och pendelparkeringsskyltar. Efterfrågade skyltar ska levereras med eller utan foliering. Upphandlingen gäller för hela upptagningsområdet Västra Götalandsregionen.
Intern identifierareSFSS 2024-01188
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 44423400 Skyltar och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000