206279-2018 - ÄndringSverige-Mora: Färdigställande byggnadsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ombyggnation av äldreboende i Orsa, 2018/36
Referensnummer: 2018/36
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Ombyggnad av särskilt boende Lillåhem i Orsa kommun.
För denna anbudsprocess använder sig inköparen av Mercell Sourcing Service. För att meddela ditt intresse samt att få tillgång till samtliga dokument, klicka på nedanstående länk eller kopiera den och klistra in i din webbläsare. https://permalink.mercell.com/77417203.aspx. Följ därefter instruktionerna på webbsidan.