See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Disk- och spoldesinfektorer 2025
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för diskdesinfektorer och spoldesinfektorer.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Diskdesinfektor till avdelning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114366:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se upphandlingsdokumenten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Diskdesinfektor till specialistavdelning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114366:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Diskdesinfektor bänkmodell
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114366:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Diskdesinfektor Dental
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114366:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Spoldesinfektor frontmatad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114366:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Spoldesinfektor toppmatad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114366:Lot:6