2. Förfarande
Förfarande
Titel: Natur-/biogasupphandling 2024 - Vellinge kommun med dess bolag
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att förse Beställaren med leverans av biogas alternativt naturgas för uppvärmning av Beställarens fastigheter belägna i Vellinge kommun. Med möjlighet till att göra prissäkringar när Beställare och Anbudsgivare träffat separat överenskommelse.
Intern identifierare: 24/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000