206433-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler – Upphandling av operatörsbord
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av operatörsbord
BeskrivningNationell upphandling av operatörsbord
Intern identifierareA091.392/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 39121200 Bord, 39130000 Kontorsmöbler, 39134000 Datormöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningOperatörsbord nationellt
Intern identifierareUpphandling av operatörsbord