206715-2020 - KonkurrensutsättningSverige-VÄNERSBORG: Lås
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Västfastigheter - Ramavtal Låssmed-tjänster och produkter för område Uddevalla
Referensnummer: FAST 2020-00648
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44521100 Lås
II.1.4.
Kort beskrivning
Låssmed-tjänster och produkter för område Uddevalla
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44521000 Diverse hänglås och lås, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås, 98395000 Låssmedstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen