206733-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – ÅVS-containrar och underhåll av återvinningsstationer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: ÅVS-containrar och underhåll av återvinningsstationer
Beskrivning: ÅVS-containrar och underhåll av återvinningsstati
Intern identifierare: Tos 2843/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000