206750-2021 - ÄndringSverige-Köping: Eldistribution och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling avseende ramavtal Elkraft 2021
Referensnummer: VMKF-U 2021.22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
65300000 Eldistribution och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Dessa uppgifter utgör inte underlag för anbud utan tjänar enbart för översiktlig orientering. Uppdraget omfattar energianskaffning av elkraft till Köpings Bostads AB, KBAB Service AB och Köpings Kabel-TV AB (se 1.1 Upphandlande myndighet). För mer information se bifogade handlingar