206751-2021 - ÄndringSverige-Västerås: Vägtransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Transporttjänster till och från återbruken och anläggningar i förbundets region
Referensnummer: 2021/0097-VKF
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Transporttjänster till och från VafabMiljö kommunalförbundets återbruk och anläggningar