206752-2021 - ÄndringSverige-Huddinge: Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsultuppdrag inom statistik
Referensnummer: UPP-2020/076
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för kvantitativa och/eller kvalitativa undersökningar uppdelat på två separata områden.