2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gas på flaska och i bulk
Beskrivning: Gas i flaska, paket och i bulk samt flytande kväve och flytande koldioxid i bulk.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24100000 Gaser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122209:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Option att köpa argon i bulk samt förlängningsoptioner.