See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inspektion- och rengöring av vattenreservoarer
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kontroll av byggnadsstatus samt inspektion av högreservoarer och lågreservoarer. Rengöring av högreservoarer och lågreservoarer ska kunna ske under drift. Upphandlingen omfattar de upphandlande myndigheternas bestånd av reservoarer inom Falkenbergs-, Varbergs-, Laholms samt Halmstads kommun.
Intern identifierare: LBVAAB-2024/00395
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50514200 Reparation och underhåll av reservoarer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000