Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45223000 Byggnads- och anläggningsarbeten
Leveransplats
Ort: Lund
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Värde