2. Förfarande
Förfarande
Titel: Baklastande renhållningsfordon med sidoskåp(plusskåp) för tre fraktioner
Beskrivning: Gästrike återvinnare upphandlar två renhållningfordon för hantering av färgat och ofärgat glas samt metall för leverans under kvartal 4, 2026.
Intern identifierare: 50789
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Baklastande renhållningsfordon med sidoskåp(plusskåp) för tre fraktioner