2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strandängsskolan om-tillbyggnad F-6
Beskrivning: Om och tillbyggnad av Strandängsskolan F-6 i Båstads kommun
Intern identifierare: KS 000175/2026 - 100
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45453000 Reparation och renovering, 45454000 Ombyggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000