See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kvalitativa och kvantitativa undersökningar
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal med konsulttjänster för genomförande av kvalitativa och kvantitativa undersökningar samt utvärderingar och analyser baserade på undersökningarna.
Intern identifierare: AD 2025-81
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79720000 Utredning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000