See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevattning av uteväxter Örebro kommun
Beskrivning: Bevattning av uteväxter Örebro kommun
Intern identifierare: KS 91/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor (1)
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1629709
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning (1)
Intern identifierare: 1629711
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Administrativa villkor (1)
Intern identifierare: 1629714