2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning 2026-2028
Beskrivning: Svenljunga kommun, AB Svenljunga Bostäder och Svenljunga Industrilokaler AB, bjuder in intresserade leverantörer att lämna anbud för vinterväghållning.
Intern identifierare: 25/21
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70332000 Tjänster avseende fast egendom som inte används för bostadsändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000