See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd för riskutredningar, trafikplanering, bulleranalyser samt bedömningar av potentiellt miljöfarliga områden
Beskrivning: Konsulttjänster inom riskutredning, trafikplanering, bulleranalyser samt bedömning av potentiellt miljöfarliga områden. Uppdraget omfattar undersökningar, analyser och rådgivning för att stödja planering och genomförande av mark- och exploateringsprojekt.
Intern identifierare: 25-1040-1720-1010-123
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000