2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjärtstartare - Administrativ miljö och vårdenhet
Beskrivning: Region Gävleborg avser med denna upphandling upphandla hjärtstartare för administrativ miljö och vårdenhet. Regionen avser att anta en leverantör för allt.
Intern identifierare: RS 2025/2327
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000