207222-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – APPLE II Undulator for FlexPES Beamline
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAPPLE II Undulator for FlexPES Beamline
BeskrivningProcurement of an APPLE II Undulator for the FlexPES beamline at MAX IV Laboratory, Lund.
Intern identifierareV 2026/721
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAPPLE II Undulator for FlexPES Beamline