207226-2023 - ResultatSverige-Södertälje: Personalförmedling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1160 Bemanningstjänster socionomer
Referensnummer: 22/98
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79610000 Personalförmedling
II.1.4.
Kort beskrivning
Bemanningstjänster av socionomer till Katrineholms kommun, Salems kommun och Flens kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85321000 Administration inom socialtjänsten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen