207247-2024 - Resultat
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Passerkortsämnen och tillbehör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPasserkortsämnen och tillbehör
BeskrivningUpphandlingen omfattar leverans av passerkortsämnen med tillhörande förbrukningsmaterial.
Intern identifierare202362
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMALL - Svenska