207283-2017 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Ytterkläder
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
410295-AI923091 Framework Agreement Thermal Suit 90.
Referensnummer: 410295-AI923091
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18200000 Ytterkläder
II.1.4.
Kort beskrivning
Framework Agreement Thermal Suit 90.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen