2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling Teknisk huvudprojektledare PDMS/CHA
Beskrivning: Syftet med tjänsten är att i rollen som huvudprojektledare säkerställa ett effektivt och samordnat genomförande och införande av ett projekt inom området anestesi och IVA, CHA PDMS.
Intern identifierare: RS 2026-0118
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000