2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster
Beskrivning: Uppdraget avser planerade och oplanerade bevakningstjänster med fokus på bevakning i publik miljö för att skydda föremål med höga värden.
Intern identifierare: NM2024/46
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande enligt kapitel 19 LOU bilaga 2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster, 79713000 Vakttjänster, 79715000 Patrullering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän i information
Beskrivning: Upphandlingen omfattar bevakningstjänster enligt detta upphandlingsdokument inkl. bilagor.
Ytterligare klassificering (cpv): 79713000 Vakttjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del Krav på leverantören
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänsten
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Utvärdering