See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flow cytometer
Beskrivning: Flow cytometer for preclinical use.
Intern identifierare: EUI 25 064
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000