2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss av Interdisciplinary Research Informatics Services (IRIS)
Beskrivning: Extern remiss av Interdisciplinary Research Informatics Services (IRIS)
Intern identifierare: RS 2024-01750
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd