2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kassettskrivare och förbrukning till Klinisk patologi och cytologi I Halmstad, (återannonsering)
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av 7 st. kassettskrivare med option på 2 st kassettskrivare och ska kopplas mot, och fungera med, Regionens LIS (Analytix).
Intern identifierare: RS240362
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 2 st. laserkassettskrivare Fullserviceavtal