2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utbildning Anläggningsmaskinförare
Beskrivning: Upphandling av utbildning; Anläggningsmaskinförare
Intern identifierare: KS 24/100
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ange upphandlingen namn
Beskrivning: Upphandling av vuxenutbildning: Anläggningsmaskinförare i Varbergs kommun.
Intern identifierare: 1558516
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utbildning anläggningsmaskinförare
Beskrivning: Vuxenutbildning: Anläggningsmaskinförare.
Intern identifierare: 1558538
Huvudklassificering (cpv): 80430000 Vuxenundervisning på universitetsnivå