See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Incidentberedskap och -hantering
Beskrivning: Stockholms universitet genomför upphandling av en leverantör som kan bistå med incidentberedskap och incidenthantering avseende IT-säkerhet (cybersäkerhet).
Intern identifierare: SU FV-3634-25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72600000 Datorstöd och rådgivningstjänster, 72611000 Tekniskt datastöd, 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Incidentberedskap och -hantering