207685-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Periodisk golvvård och textiltvätt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPeriodisk golvvård och textiltvätt
BeskrivningPeriodisk golvvård som komplement till kommunens befintliga verksamhet.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPeriodisk golvvård
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94719:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader, 90919300 Städning av skolor