207722-2023 - ÄndringSverige-Kristianstad: Operationsteknik
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Operationsrobotar till Region Skåne
Referensnummer: 2022-O001968
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33160000 Operationsteknik
II.1.4.
Kort beskrivning
Tre (3) operationsrobotar till Region Skåne.